GTA 5

Bankomat GTA 5 Online

W GTA 5, w przeciwieństwie do poprzedniej części gry, gdzie w bankomacie można było jedynie sprawdzić stan swojego konta, użytkownik zyskuje możliwość wpłaty oraz wypłaty pieniędzy za pomocą tychże urządzeń.
O ile w trybie offline nie ma to tak dużego znaczenia, to już w internetowym module gry można stracić GTA$ przy zginięciu. Na szczęście maksymalna kwota jaka może wypaść z twojego portfela to GTA$ 500.

Gdzie jest bankomat w GTA 5 Online – instrukcja

Jednak jak szybko określić gdzie jest bankomat w GTA 5, by zaoszczędzić jak najwięcej cennego dla gracza czasu? Okazuje się, że w mieście, czyli centrum mapy, znajdują się one na każdym rogu, natomiast im dalej, na peryferiach nie są już ta gęsto rozlokowane. Najszybszym i najwygodniejszym sposobem na dotarcie do bankomatu jest skorzystanie z znajdującej się w menu rozgrywki online nawigacji, dzięki której można łatwo wytyczyć trasę do obranego celu.

Używaj bankomatu w GTA Online na własną odpowiedzialność, ponieważ były sytuacje w których gracze za wypłacanie i przelewanie kasy z bankomatu oraz Maze Bank dostawali bany.

Gdzie jest bankomat w GTA 5

[kkstarratings force]